PREMIERË: Publikohet “Ama” nga Uki Latifi

Uki Latifi sapo ka sjell projektin e ri.

ShowBiz

28/06/2018 18:22

“Ama”, titullohet kënga e re e artistit Uki Latifi që është realizuar nën përkujdesjen e tij, Prygos dhe Nderim Kurtit, ndërkaq klipin e ka bërë Flamur Thaçi, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe ai vjen me një këngë ritmike që pritet të pëlqehet nga publiku dhe fansat e tij. Tashmë projekti gjendet në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/

YouTube player