PREMIERË: Pas “Ashiqare”, Rina rikthehet me “Mami”

Rina Balaj është emër shumë i komentuar së fundi në titujt rozë.

ShowBiz

30/06/2018 17:40

Ajo është repere nga labeli “On Records”, e cila këto ditë ka qenë shumë aktive në muzikë, shkruan lajmi.net.

Vetëm një javë pas publikimit të këngës “Ashiqare”, Rina është rikthyer me projekt të ri.

Bëhet fjalë për këngën “Mami”, të cilën reperja e solli të shoqëruar edhe me videoklip, në të cilin vjen tejet atraktive.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Rina, si dhe intervistën e saj të fundit dhënë për “Mirage”, në të cilën zbuloi shumë të pathëna. /Lajmi.net/

YouTube player
YouTube player