PREMIERË: “Melisa” lansohet nga 2Ton

Sapo ka sjell këngën e re.

ShowBiz

27/06/2018 17:38

Është fjala për reperin nga Ferizaji, 2Ton i cili vjen me projektin e ri të titulluar “Melisa”, shkruan lajmi net.

Kjo këngë ritmike është realizuar nën përkujdesjen e reperit ndërkaq bitin e ka bërë, Binnay kurse klipi është punuar nga XL Films.

Pritet që kjo këngë e 2Ton të pëlqehet nga publiku dhe fansat e tij, madje të shndërrohet në një hit veror.

Kujtojmë që para kësaj, ai publikoi duetin me Labinot Tahirin “Zemra jem”, që ka marrë mbi dy milionë klikime./Lajmi.net/

YouTube player