Premierë: Kaltrina Selimi- Kohen me kthy (Video)

Këngëtarja Kaltrina Selimi ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Kohen me kthy”.

ShowBiz

14/06/2015 14:42

“Kohen me kthy” është me tekst dhe muzikë nga Genc Prelvukaj,ndërsa për videoklipin u kujdes produksioni “Urban Graphics”.

Këngëtarja në këtë videoklip na vije me ndryshime të mëdha në lookun e saj.(Lajmi.net)

YouTube player