PREMIERË: Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella vijnë me “Faj” – Lajmi.net
PREMIERË: Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella vijnë me “Faj”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:19, 2 March 2018
Ermal Fejzullahu dhe Samanta Karavella kanë paralajmëruar një këngë të përbashkët kohë më parë.

E ky projekt tashmë është publikuar dhe mbanë titullin “Faj”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, Ermali dhe Samanta ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, kurse e këndojnë me vokal të veçantë.

Videon e ka punuar MaxProduction në Tiranë, ndërsa për tekstin është përkujdesur Filloreta Raçi-Fifi.

Kënga është ritmike dhe premton të jetë një super-hit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO