Premierë: Egzon Pireci i këndon ‘Amor Mio’ (Video)

Këngëtari Egzon Pireci sot ka lansuar këngën e tij më të re të quajtur ‘Amor Mio.

ShowBiz

05/05/2015 21:15

Teksti dhe vija melodike është bërë nga vet ai, muzika është realizuar nga Kushtrim Hajrullahu, në kitare Agron Peni kurse për klipin u kujdes ASHA. transmeton indeksonline.net

Kjo këngë e bukur dashurie vjen pas suksesit të projektit muzikor ‘Forever’ të cilin Egzoni e ka në bashkëpunim me Rozana Radi. lajmi.net

YouTube player