Pranë shtratit me Encën

Këngëtarja shumë tërheqëse nga Shqipëria, Enca Haxhia ka vazhduar të provokojë fansat e saj, me fotografi të nxehta të postuara nëpër rrjetet sociale.

ShowBiz

08/09/2014 19:16

Enca mbrëmë kishte një performancë mjaft të nxehtë në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë.

Ajo ka publikuar për fansat e saj disa fotografi para performancës dhe pas performancës, fotografi këto të cilat duken shumë tërheqëse.

Me një palë bikini të zeza dhe e fotografuar pranë shtratit, Enca padyshim që ka arritur të çmend secilin fans të saj.