Pranë imazheve joshëse, Angela Martini habit deklaratën – Lajmi.net
Pranë imazheve joshëse, Angela Martini habit deklaratën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:37, 16 April 2019
Angela Martini ka publikuar fotografi provokuese, ku shfaqet me këmbë të hapura.

Angela Martini ka ndarë me ndjekësit dy fotografi të reja në Instagram, në të cilat vjen tejet tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte veshur me kostum elegant, ndërsa në duar po mbante puro.

Por, ajo që habiti të gjithë në këtë fotografi, është deklarata e modeles shqiptare, e cila ka shkruar “Nganjëherë duhet të kesh **** që të jesh grua”.

Kujtojmë se Angela Martini është e martuar me Dragos Savulescun. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO