Pozon pranë statujës së Marilyn Monroe, Ledri: Afër meje të fluturon fustani

Ledri Vula është një prej artistëve më të suksesshëm shqiptar.

ShowBiz

29/04/2018 14:21

Reperi për shkak se është tërë kohën aktiv me koncerte në kado ku ka shqiptar, ai viziton vende të ndryshme të botës, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Ledri ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaet pranë statujës së Marilyn Monroe.

“afer meje tfluruton fustani ?” ka shkruar reperi mbi fotografi në të cilën mori shumë pëlqime dhe komente nga ana e fansave.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Ledri është “Fshatarja ime”, këngë kjo në duet me Ermal Fejzullahun të cilin e sollën në version të ri, pasi më herët e ka kënduar Sabri Fejzullahu. /Lajmi.net/

afer meje tfluruton fustani ?

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on