Pozon gjysmë e zhveshur, Bebe Rexha mban gjoksin me duar

22:40 | 10 Gusht 2018

Bebe Rexha ‘godet’ kësaj radhe.

Këngëtarja e hitit “I’m a mess”, ka befasuar me imazhin e fundit i cili e sjell artisten shqiptare gjysmë të zhveshur, shkruan lajmi net.

Bebe sapo ndau një foto me miliona ndjekësit e saj gjersa nuk ka hezituar të shfaqet e ‘nxehtë’, në momentin kur mban gjoksin me duar.

Fotografia është realizuar për revistën më prestigjioze në botë “Flaunt”, ku padyshim se duket shumë seksi.

“Expectations”, është albumi i fundit i Rexhës që u prit tejet mirë nga fansat dhe publiku, pa lënë anash projektin e fundit “I’m a mess”. /Lajmi.net/

@flauntmagazine Issue 20

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on