Poston foto nga plazhi, Anxhelina gati zbulon pjesët intime

Anxhelina Hadërgjonaj tash e një kohë nuk është aktive në muzikë.

ShowBiz

07/04/2018 13:04

Vajza e këngëtares, Albërie Hadërgjonaj tash e sa vite jeton dhe vepron në Amerikë, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi që publikoi më rrjete sociale, këngëtarja dukej tejet provokuese në bikini ngjyrë pink.

Një detaj në atë foto merrte gjithë vëmendjen, këngëtarja ishte gati të zbulonte gjoksin nga bikinit, të cilat i kishin shkuar në pjesën e sipërme.

Për Anxhelinën thuhet se bukurinë e ka trashëguar nga Albëria, e cila ende vazhdon të jetë në formë. /Lajmi.net/