Portugalia dyfishon epërsinë ndaj Luksemburgut, shënon Felix

Kombëtarja e Portugalisë e ka dyfishuar avantazhin 0:2 kundër Luksemburgut në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Joao Felix ka realizuar golin e dytë në minutën e 15-të për portugezët, shkruan lajmi.net. Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. VIDEO Joao Felix adds the second…

Sport

26/03/2023 20:05

Kombëtarja e Portugalisë e ka dyfishuar avantazhin 0:2 kundër Luksemburgut në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian.

Joao Felix ka realizuar golin e dytë në minutën e 15-të për portugezët, shkruan lajmi.net.

Dueli mes Luksemburgut dhe Portugalisë është në kuadër të Grupit J në kualifikimet për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

VIDEO