Portugali – Holandë, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Portugali – Holandë, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:37, 26 March 2018
Portugali – Holandë është miqësorja e radhës që vë përballë dy kombëtare të mëdha.

Kampionët e Evropës, në Gjenevë të Zvicrës do të takohen me Holandën.

Formacionet zyrtare të kësaj ndeshje janë publikuar.

Formacionet zyrtare:

Portugali:

Holandë: Cillessen; Tete, de Ligt, van Dijk, Aké, Vilhena; van de Beek, Wijnaldum, Pröpper; Babel, Memphis.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO