Portieri realizon në minutën e fundit (Video)

Portieri i ADO Den Haag, Martin Hansen ka realizuar në minutën e fundit në ndeshjen ndaj PSV duke i nxjerë një pikë skuadrës së tij.

Sport

11/08/2015 22:15

Normalisht se kjo gjë ka ndodhur pak herë në historinë e futbollit dhe tifozët janë habitur me atë se çfarë ndodhi në ndeshjen e sotme.

PSV ishte duke avansuar si mysafirë 1-2, por në sekondat e fundit portieri Hansen ia mohoi tre pikët skuadrës së madhe holandeze.