Pornostarja italiane dëshiron futbollistin e Juventusit (FOTO)

Vittoria Risi ka simpati të veçantë për një futbollist të Juventusit.

Sport

06/12/2016 08:41

Pornostarja italiane Vittoria Risi dëshiron një futbollist të Juventusit.

Ajo ka pranuar se i pëlqen mesfushori Mario Lemina.

“Lemina ka një fizik të mirë dhe sy të mprehtë”, deklaroi ajo për “Momenti di Gioia”, përcjell “Lajmi.net”.

“Do të më pëlqente …”, shtoi Risi. Mirëpo, varet se çfarë mendon reprezentuesi i Gabonit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.