Poni shumë shpejt në duet me Irkenc Hyken – Lajmi.net
Poni shumë shpejt në duet me Irkenc Hyken
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:45, 16 May 2018
Ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor.

Është kjo këngëtarja Labe, Poni e cila që nga bashkëpunimi me Altin Sulkun “Kaçurrela”, nuk është se ka lansuar ndonjë të ri, shkruan lajmi.net

Ndërsa, tani përmes një postimi që ka shpërndarë në Instastory, zbulon se do vjen edhe me një duet tjetër.

“Është duet por personazhin me kë duhet ta gjeni ju”-, ka shkruar Poni sipër imazhit.

Siç duket në fotografi, ajo vjen me këngëtarin Irkenc Hyka, i cili së fundmi ka bërë bujë të madhe në shoubizin shqiptar me projektet e tij. /Lajmi.net/

32498234_10211835696317260_2892015150724808704_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO