Poni ndan një moment të bukur me të birin, kështu u surprizua – Lajmi.net
Poni ndan një moment të bukur me të birin, kështu u surprizua
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:01, 8 November 2018
Këngëtarja, Poni publikon shpesh imazhe me djalin e saj.

Ajo nuk lë ditë pa publikuar imazhe me djalin e saj e që ndihet një nënë tejet me fat, shkruan lajmi.net

“E lumtur çdo sekond të jetës time! Kur kthehemi nga shkolla, ja surpriza për mamin”, janë fjalët e Ponit teksa ka pranuar një dhuratë simbolike nga i biri.

Në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive por që ai i fundit mbetet me Irkenc Hykën “Dashni e vjetër”.

Artistja labe këtë verë ishte mjaft aktive edhe në koncerte të ndryshme përreth trojeve shqiptare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO