Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Policia ndërpren një orgji në kohën e izolimit ndaj koronavirusit në Madrid

18:10 | 26 Mars 2020

Policia spanjolle gjeti gjashtë persona që dyshohet se kryenin orgji në një bordello në Madrid gjatë kohës së.

Policia në kryeqytetin spanjoll konfirmoi se gjeti gjashtë persona në një banesë – të dyshuar për bordello, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Sipas mediave lokale, disa fqinjë në ndërtesë e thirrën policinë duke u ankuar për njerëzit që hynin dhe dilnin nga një banesë dhe luanin muzikë me zë të lartë.

Mediet spanjolle thanë se policia hyri në banesë të shtunën dhe gjeti katër gra dhe dy burra të zhveshur në një korridor me tre dhoma gjumi. /Lajmi.net/