Policia duke shkatërruar kabanisin në Dukagjin (Video)

Mbi 10 mijë bimë narkotike janë asgjësuar në ditën e dytë të operacionit anti – kanabis në fshatrat e Dukagjinit.

Lajme

19/08/2015 18:50

Sipas informacioneve të policisë së shtetit, uniformat blu u pozicionuan në disa zona të pyllëzuara dhe terren të vështirë./TV Klan

YouTube player