Pogba tregohet i madh (FOTO)

23:35 | 25 Nentor 2015

Paul Pogba, në ndeshjen ndaj Manchester Cityt, ka mbajtur të veshur atletet që ishin të dekoruara me ngjyrat e flamurit francez, në shenjë nderimi për viktimat e Parisit.

Kjo foto me atletet e tij dhe video ku Pogba dhuron një pasim fantastik për Paulo Dybala, janë duke qarkulluar në rrjetet sociale