Pogba kacafytet me tifozët e Man Utd (VIDEO)

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba është kacafytur me tifozët e klubit pas një reagimi të ashpër të tyre ndaj refuzimit për t'ju dhënë autograf.

Sport

28/02/2017 16:11

https://www.dailymotion.com/video/x5dho6a_paul-pogba-qellohet-ne-restorant_sport#tab_embed

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6