Të Infektuar: 70.185

Të Shëruar: 60.333

Të Vdekur: 1.616

“Po pushoj nga dimri”, Aurela Hoxha nis pushimet në janar

17:30 | 23 Janar 2021

Foto: Instagram

Aurela Hoxha po fillon pushimet për vitin 2021.

Modelja e njohur shqiptare ka nisur pushimet për vitin 2021 duke udhëtuar drejt një destinacioni, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e shumtë  nga jeta profesionale apo e përdishme.

Së fundi ajo lajmëroi ndjekësit e saj se u lodh nga dimri dhe tashmë ka filluar pushimet në një vend ku u shfaq me të brendshme.

“Po pushoj nga dimri”, shkruan Aurela në mbishkrimin e fotografisë së publikuar./Lajmi.net/