Po bëhet sërish nënë, Sara s’i fsheh emocionet dhe tregon nga afër barkun

Sara dhe Ledioni do të bëhen sërish prindër.

ShowBiz

03/06/2019 14:26

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë prindër të një djali i cili quhet London dhe ka 2 vjet, shkruan lajmi.net.

Së fundmi trashëgimtarja e Top Medias ka bërë publik lajmin se ajo dhe Ledioni po bëhen sërish prindër.

Këtë e bëri pranë një fotografie të postuar në bregdet ndërsa tani me shumë dashuri po publikon foto me barkun e rrumbullakosur./Lajmi.net/