Plumba ndaj dy të rinjve në Tropojë – Lajmi.net
Plumba ndaj dy të rinjve në Tropojë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 23:56, 2 October 2017
Dy të rinj janë plagosur me armë zjarri në Tropojë mbrëmjen e sotme.

Sipas të dhënave të para që vijnë nga burime të policisë lokale, dy të rinjtë ishin duke udhëtuar me një kamion, kur në rrugën Dushaj – Lekbibaj, te vendi i quajtur Shkëmbi i Rajës, janë qëlluar me armë zjarri nga dy persona të paidentifikuar.

F.Markaj dhe E.Rosaj, të dy 26-vjeç janë transportuar në spital, ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Autorët janë larguar në drejtim të paditur, pasi i kanë vënë flakën mjetit me të cilët udhëtonin dy të rinjtë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO