Plas sherri mes Don Xhonit dhe reperit të famshëm?

18:18 | 11 Qershor 2021

Foto: Instagram

Don Xhoni ‘thumboi’ përmes disa postimeve.

Reperi Don Xhoni është ndër emrat më të suksesshëm aktualisht në estradën shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ai së fundi ka marrë vëmendjen e ndjekësve përmes disa postimeve në rrjete sociale, ku hodhi kunja për një person.

Fansat janë të bindur se këto postime i drejtoheshin reperit Finem dhe se edhe ky i fundit e bëri të njëjtën gjë.

Postimet e dy artistëve u interpretuan si të dedikuara për njëri-tjetrin, por nuk dihej se çfarë mund të ketë ndodhur mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HIP HOP OFFICIAL (@hipphopp_shqip)

Kujtojmë se muaj më parë u tha se një sherr kishte ndodhur mes dy reperëve dhe ishin përleshur, por një gjë e tillë ishte mohuar nga ata.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HIP HOP OFFICIAL (@hipphopp_shqip)

Mbetet të shihet se a janë këto postime të Don Xhonit dhe Finem dedikim për njëri-tjetrin. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HIP HOP OFFICIAL (@hipphopp_shqip)