Plaçkitet kisha katolike në fshatin Letnicë të Vitisë – Lajmi.net
Plaçkitet kisha katolike në fshatin Letnicë të Vitisë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:13, 5 February 2018
Gjatë ditës së djeshme në Fshatin Letnicë të Vitisë është raportuar për një rast të vjedhjes së rëndë.

Nga Policia e Kosovës bëhet e ditur se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda kishës katolike dhe nga arka kanë vjedhur një shumë parash.

Identiteti i personave të dyshuar ende nuk është mësuar, ndërkaq që njësia përkatëse e Policisë së Kosovës është duke hetuar rastin./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO