Pjesa e parë: Prishtina 1:0 Feronikeli

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit Prishtina – Feronikeli.

Sport

06/03/2019 17:48

Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, Prishtina dhe Feronikeli po zhvillojnë derbin e javës së 21-të.

Pjesa e parë e këtij derbi i ka takuar Prishtinës, me rezultat 1:0.

Ishte Leotrim Bekteshi që në minutën e 17’ shënoi për Prishtinën./Lajmi.net/