Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Pjesa e parë mbyllet pozitivisht për PSG-në

21:48 | 3 Mars 2021

Paris Saint-Germain është duke fituar me rezultat minimal 1-0 ndaj Bordeaux.

Pas golit të shënuar në minutën e 20-të nga Pablo Sarabia, Parisi është ne epërsi, shkruan lajmi.net.

Edhe në statistika, Parisi po e dominon lojën pasi ka më së shumti raste të krijuara dhe me posedim të topit.

Në anën tjetër, edhe pse në shtëpi Bordeaux nuk ka krijuar asnjë rast të vetëm në 45 minutat e parë./Lajmi.net/