Pirlo: Nuk befasohem nëse ky yll i madh kthehet në Juventus – Lajmi.net
Pirlo: Nuk befasohem nëse ky yll i madh kthehet në Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:32, 14 September 2018
Andrea Pirlo ka komentuar spekulimet rreth rikthimit të Paul Pogbas në Juventus.

Andrea Pirlo ka thënë se nuk do të befasohej nëse Paul Pogba kthehet në Juventus.

Pirlo dhe Pogba luajtën së bashku te “Bianconerët”.

Por, së fundmi spekulohet se Pogba mund të largohet nga Manchester United duke u rikthyer te skuadra kampionë në fuqi nga Serie A.

“Befasi? Jo, aspak”, u shpreh Pirlo për “Tuttosport”, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk do të befasohem nëse shoh sërish Pogban në Juventus”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO