Pirlo asiston te David Villa (Video)

Andrea Pirlo ka arritur ta regjistroi asistimin e parë me skuadrën e New York City.

Sport

14/08/2015 18:07

Mesfushori legjendar italian asistoi për sulmuesin spanjoll, David Villa dhe ky kombinim i pëlqeu tej mase edhe tifozëve të MLS.

New York City arriti fitore 3-1 ndaj DC United dje mbrëma.