Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Pesë vjet pa Dr.Florin, Landi na preku zemrat me dedikimin

15:20 | 17 Nentor 2019

Landi me dedikim të veçantë në pesë vjetorin e vdekjes së mikut të tij të ndjerë.

Kantautori i njohur Dr. Flori, ndërroi jetë pesë vite më parë duke i lënë të pikëlluar të gjithë ata që e njihnin, shkruan lajmi.net.

I thyer nga vdekja e tij ka qenë edhe miku i ngushtë Landi Hysi i cili e ka kujtuar me mall edhe në këtë përvjetor.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram, postim pranë të cilit i ka shkruar edhe disa fjalë dhe i preku të gjithë./Lajmi.net/