Përshëndeten Balotelli dhe Mancini (VIDEO)

Mario Balotelli dhe Roberto Mancini, janë përshëndetur me njëri-tjetrin, para ndeshjes Inter – Milan. Balotelli ishte nën urdhërat e Mancinit te City ndërsa ky i fundit e pranoj se kishte tentuar ta sjellë Balon në Inter.

Sport

13/09/2015 20:43

https://vine.co/v/eFj73TBedrH