Përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar – Lajmi.net
Përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar
Autori: Lajmi.net BotaLajme 19:58, 11 July 2018
Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një të riu shqiptar në mënyrë tragjike në Itali.

24-vjeçari Besar Mislyni është viktima, i cili humbi jetën pas aksidentit që ndodhi disa ditë më parë, por u raportua sot nga mediat italiane.

I riu po ngiste një makinë Ford Fiesta kur doli nga rruga dhe u përplas me një pemë në zonën e quajtur Montefalcone. Edhe pse Mislyni u dërgua me urgjencë me helikopter në spital nuk mundi t’i mbijetonte plagëve.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO