Përplaset me një vazo lulesh, vdes 54 vjeçari – Lajmi.net
Përplaset me një vazo lulesh, vdes 54 vjeçari
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 17:28, 12 July 2018
Foto: Arkiv
Një aksident tragjik ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur një person i vdekur.

54 vjeçari N.B i cili humbi jetën, ishte duke drejtuar motoçikletën më momentit që ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një vazo lulesh.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në bahçallëk të Shkodrës.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO