Përmes një videoje, Tayna na prezanton përditshmërinë e saj: Pak orë gjumë dhe pa ngrënë

Tayna, është njëra ndër reperet më të suksesshme shqiptare.

ShowBiz

05/07/2022 22:21

Ajo është njëra ndër më të kërkuarat në estradë, shkruan lajmi.net.

Reperja është tejet e angazhuar me koncerte, dhe së fundi ajo përmes një videoje ka zbuluar përditshmërinë e saj.

Derisa Tayna tregon për tre koncertet e radhës në tre vende të ndryshme, reperja thotë se nuk arrin të pushoj mjaftueshëm e as të ushqehet me kohë.

“Tiranë-Jalë-Zurich me vetëm disa orë gjumë dhe pa kohë për të ngrënë. Mirë se vini në përditshmërinë time”, shkruan Tayna në mbishkrimin e videos.

Ndryshe, reperja po shijon dy bashkëpunimet e fundit të cilat rezultuan tejet të sukseshme, ajo me Azetin dhe ajo me Mozzikun dhe Butrint Imerin./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)