Përmes këtyre imazheve, Era Istrefi ndan momentin më të bukur të këtij viti

Era Istrefi po e përmbyll një vit shumë të suksesshëm në karrierën e saj.

ShowBiz

31/12/2018 22:46

Era Istrefi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës ka treguar se cili ishte ishte suksesi më i madh për të në këtë vit, shkruan lajmi.net.

Natyrisht se bëhet fjalë për pjesëmarrjen e saj në “Kupën e Botës”, ku performoi këngën zyrtare të Kampionatit bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

Për ndryshe, këngëtarja gjatë këtij viti kishte realizuar edhe disa projekte të tjera, të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme, ndërsa tani po punon rreth këngëve të reja./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsENXSujXED/