Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Përmallohet Dua Lipa, këta persona po i mungojnë

23:33 | 13 Gusht 2019

Dua Lipa po e ndien mungesën e personave të saj më të dashur.

Këngëtarja Dua Lipa pas qëndrimit disa ditor në Kosovë, është rikthyer në Londër për ta vazhduar rutinën e jetës së saj, shkruan lajmi.net.

Në anën tjetër babai i saj, Dukagjin Lipa me anëtarët e tjerë të familjes ka nisur pushimet dhe padyshim se po e ndiejnë mungesën e Duas.

E edhe ajo po e ndien mungesën e tyre, këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet postimit të fundit në Instastory.

“Më mungon familja ime shumë”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/