Përleshje në Vushtrri, një i mitur merr lëndime në kokë

Katër persona janë përleshur në Vushtrri, në qendër të qytetit, në Bulevardin “Adem Jashari”.

Lajme

03/05/2015 19:51

Gjatë përleshjes, njëri nga të dyshuarit (i mitur) ka pësuar lëndime në kokë si dhe mbi syrin e majtë.

Të lënduarit i është ofruar tretmani mjekësorë.

Pas intervistimit personi i dyshuar është liruar në procedure te rregullt, ndërsa tre të dyshuar të tjerë janë larguar.

Policia po heton rastin.