Përleshje ndërmjet tifozëve të Partizanit e Tiranës në basketboll – Lajmi.net
Përleshje ndërmjet tifozëve të Partizanit e Tiranës në basketboll
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:34, 9 December 2017
Derbi i basketbollit mes Partizanit dhe Tiranës, që po luhet në ‘Asllan Rusi”, ka bërë që pallati i sportit të rrethohet nga forca të shumta policie.

Shkak është bërë një konfrontim mes tifozërive të të dyja palëve, ndërsa raportohet se është ndaluar edhe një tifoz, raporton Supersport.

Gjithashtu, policia ka larguar nga pallati i sportit edhe ultrasit e Partizanit, për tentativë për të krijuar kushtet normale për zhvillimin e takimit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO