Përleshen bashkëlojtarët, gjyqtari i ndëshkon me karton të kuq (VIDEO)

Një rast i rrallë dhe natyrisht i turpshëm është parë në ligën e parë angleze.

Sport

03/12/2016 22:19

Lojtarët e Prestonit, Jermaine Beckford dhe Eoin Doyle janë përleshur mes-vete në ndeshjen që skuadra e tyre e humbi ndaj Sheffield Wednesday.

Kjo përleshje u kushtoi me karton të kuq të dyve nga gjyqtari.


Preston team-mates Jermaine Beckford and Eoin… by TheBestViews

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.