Përgjigja interesante e Willian kur pyetet nëse do të largohet nga Chelsea – Lajmi.net
Përgjigja interesante e Willian kur pyetet nëse do të largohet nga Chelsea
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 22:20, 12 January 2019
Willian ka hedhur poshtë të gjitha pretendimet se mund të largohet nga Chelsea në afatin kalimtar të janarit.

Ylli brazilian shënoi një gol të bukur për t’i sjellë fitoren me rezultat 2:1 Chelsea në ‘Stamford Bridge’ ndaj Newcastle United.

30 vjeçari jo pak herë ka qenë pjesë e medieve ditëve të fundit, ku spekulohej për një largim të tij nga Chelsea, në drejtim të Barcelonës.

Këto pretendime, i ka hedhur poshtë Willian, duke qeshur me zërat për largimin e tij.

“E ardhmja ime është në Chelsea, nuk e di se për çfarë po flisni”, ka deklaruar Willian për BT Sport, kur u pyet për rreth një largimi të mundshëm./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO