Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Përgjigja e Zidanes kur pyetet nëse do të mbetet trajner i Real Madrid

10:37 | 8 Gusht 2020

Zinedine Zidane ka deklaruar se koha do të tregojë nëse do të mbetet në krye të Real Madrid.

Los Blancos janë eliminuar nga Liga e Kampionëve këtë sezon, duke pësuar në dy përballjet ndaj Manchester Cityt.

Këtë sezon, Real Madrid e mbyllin si kampion të Spanjës, dhe pavarësisht këtij suksesi, Zinedine Zidane nuk e di nëse do të mbetet në krye të ‘Mbretëve’.

Rreth të ardhmes së tij, Zidane është pyetur pas ndeshjes së zhvilluar në ‘Etihad Stadium’, ndaj Manchester City.

“Tani unë jam trajneri, ne do të presim deri në fund, dhe do të shohim”, është përgjigjur Zidane./Lajmi.net/