Përfundon pjesa e parë: Nuk ka gola në ‘Puskas Arena’

Nuk ka gola në pjesën e parë në mes Hungarisë dhe Anglisë.

Sport

04/06/2022 18:51

Anglia dhe Hungaria janë ndarë baras 0:0, në 45 minutat e parë të këtij takimi.

Lojtarët hungarezë zhvilluan një paraqitje mjaft të mirë në pjesë e parë, shkruan lajmi.net.

Ata kishin disa raste dhe u treguan të vëmendshëm në mbrojtje.

Anglia gjatë 45 minutave të parë po tentonin të gjenin golin, por nuk krijuan raste konkrete.

Mbetet të shihet pas 45 minutave të tjerë se cili do të jetë rezultati final i këtij takimi./Lajmi.net/