Përfundon pjesa e parë, Inter në disavantazh ndaj Veronas

21:38 | 27 Gusht 2021

Inter është duke humbur në pjesën e parë ndaj skuadrës së Veronës, shkruan lajmi.net.

Ndeshja u zhbllokua në minutën e 15-të kur Ivan Ilic realizoi pas një mosmarrëveshje mes Samir Handanovic dhe Marcelo Brozovic, dhe kështu u mbyll pjesa e parë e kësaj sfide.

Mbetet të shihet kunderpërgjigja e skuadrës së Inter në pjesën e dytë.

VIDEO: