Përfundon ndeshja: Ballkani eliminohet nga Zalgiris

Ka përfunduar ndeshja në mes të Zalgirisit dhe Ballkanit, e vlefshme për kualifikimet e Champions League.

Sport

12/07/2022 20:40

Suharekasit u mposhtën me rezultat 1-0, transmeton lajmi.net.

Ndeshja e parë në mes tyre, e luajtur në “Fadil Vokrri”, përfundoi me rezultat 1-1.

Përkundër që i patën rastet e veta në të dyja sfidat, Ballkani nuk merr më shumë sesa lavdata për paraqitje dinjitoze. /Lajmi.net/