Përfundon aventura e Getoar Selimit: Dita e fundit në… – Lajmi.net
Përfundon aventura e Getoar Selimit: Dita e fundit në…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:47, 12 January 2019
Getoar Selimi bashkë me bashkëshorten e tij Marinën tash e sa ditë kanë pushuar në Los Angeles.

Getoar Selimi ka ndarë vazhdimisht imazhe të reja nga pushimet e paharruara, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai postoi një fotografi, në të cilën shfaqet në një veturë, ndërsa bën të ditur që kjo është dita e tij e fundit në këtë vend.

“Dita e fundit në LA”, ka shkruar Geti, duke përfunduar kështu një aventurë të paharruar në këtë vend, ku pushoi për ditë me radhë bashkë me Marinën.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Getoar Selimi është “Mori”, në duet me Flori Mumajesin dhe Brunon. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Last day in LA

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO