Përfundojnë pjesët e para: Pa gola në të dy takimet

Kanë përfunduar pjesët e para në dy takimet që janë duke u zhvilluar në kuadër të Superligës së Kosovës.

Sport

29/08/2021 17:50

Prishtina dhe Ballkani, njësoi si Feronikeli dhe Gjilani janë duke barazuar pa gola, shkruan lajmi.net.

Derbi që është duke u zhvilluar në “Fadil Vokrri”, të dy skuadrat janë duke kërkuar me ngulm rrugën drejt golit.

Ndërsa, në anën tjetër, Gjilani ka gjetur golin përmes Krasniqit, por u anulua pas rishikimit të VAR-it.

Kësisoj, mbetet të shihet në pjesët e dyta nëse do këtë fitues./Lajmi.net/