Përfshihet nga zjarri një pallat në Tiranë (Foto)

Një zjarr i madh ka përfshirë një pallat te Rruga e Elbasanit, në afërsi të Ambasadës Amerikane.

Lajme

21/12/2016 14:33

Zjarri është i përmasave të mëdha, dhe ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ndodhen 4 zjarrfikëse, të cilët po mundohen që të shuajnë zjarrin.

Po ashtu, bëhet e ditur se po punohet për evakuimin e banorëve të pallatit 10 katësh.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur se policia ka rrethuar zonën dhe po mban nën kontroll situatën.