Performoi në Victoria’s Secret Show, Bebe për pak sa nuk zbuloi pjesët intime në këtë veshje – Lajmi.net
Performoi në Victoria’s Secret Show, Bebe për pak sa nuk zbuloi pjesët intime në këtë veshje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:01, 9 November 2018
Pjesëmarrja e tyre ishte konfirmuar javë më parë.

Artistet shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora javë më parë konfirmuan pjesëmarrjen e tyre në “Victoria’s Secret Fashion Show”, shkruan lajmi.net

Dhe tani, Bebe tregon se mbrëmë e ka përfunduar këtë show dhe mahniti të gjithë me veshjen e saj.

“Sapo përfundova Victoria’s Fashion Show 2018”, shkruan ajo.

Bebe shfaqet më e zjarrtë se kurrë teksa ka performuar në një palë bikini të zeza që për pak sa nuk ia zbulojnë pjesët intime.

Rexha gjithashtu është duke punuar në projekte të reja muzikore që pritet të lansohen në ditët në vijim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO