Performancat që duhet të shihni nga “Victoria’s Secret Show” (Video)

“The Victoria’s Secret Fashion Show” është gjithmonë një event i mbushur me yje, qofshin këto bukuroshe të pasarelave apo artistë nga Hollywood-i.

ShowBiz

07/12/2016 10:53

Këtë vit eventi u mbajt në “Grand Palais” në Paris dhe u transmetua të hënën në darkë në ABC. Përveç yjeve të modës, Lady Gaga, Bruno Mars dhe The Weeknd janë ngjitur në skenë për të performuar hitet e tyre të fundit.

Gaga performoi “Million Reasons”. “A-Yo” dhe “John Wayne”, Bruno Mars performoi “Chunky”, “24K Magic”, ndërsa The Weeknd, “Starboy”.

Të gjitha performancat mund t’i gjeni më poshtë. /Blitz